Vieni No Iecienītākajiem Skaitļiem Uz Mūžu! Divi – Nulle – Viens – Septiņi! Paldies Tev, Aizvadītais Gads!

Mīļais lasītāj, šī gada laikā esmu iemīļojusi gleznot pati savas takas. Esmu iemīļojusi gleznot pati savu ceļu, zinot, ka reiz nonākšu līdz pat šosejai, kas, saules gleznā apmirdzēta, lūkosies man acīs! Tā reiz teiks, ka tās kalnu grēdas, purvi un upes… Tās bij vajadzīgas, lai dāvātu mācību visai dzīvei! Tā laimē teiks: “Tagad gan Tu zini, cik pasaule plaša, neizdibināma un bagāta!” Un galvenais – glezna, kas būs apmirdzēta ar vienu – laimē izsmeltu gandarījumu!

IMG_8769_186

/ ’2016. / Vecgada naktī, kad Jaunais Gads steidzās klāt… MAN APSTĀJĀS LAIKS. Ticiet vai nē, bet tā bija un  … Zvaigznes Debesīs to spēj apliecināt. Es lūkojos debesīs, kā mazie ķipari, ieraugot to, ko no sirds vēlējušies cienījamu laika sprīdi! Skatījos un skatījos, un kā nevaldāma spītniece vēlējos saprast vienu – …. KO ES VĒLOS NO ŠĪ GADA? NO 2017. GADA! Un ziniet? Neveiksmīgi!

IMG_8758_131

Leģendām apvītais mīts vai viedi meli, bet tā nu tas ir! Mirklī, kad gads steidz jaunu rast, sajūta vien viena! Jauns Gads – Uh! Jauna Dzīve! Sev apsolot simtiem apņemšanos, ko kaldināt un ar spītības vēzienu viens mērķis – Jaunais Gads Būs Laimīgs! Un Mums Viss Izdosies! Vai 1. Janvāra burvība nav fascinējoša?! Jauns gads, bet sajūta, kā savai dzīvei esi atvēris jaunu, svaigu grāmatas pirmo lappusi! Tā lūkojas uz Tevi vien Dievišķi Balti! Ko tur daudz vēl lai teic? Pasaule pati savas pēdas steidz rast un es vien piebildīšu – MALDIETIES TAJĀS! Un es savā scenārijā, kas top mirklī, kad burti top vārdos, sveikšu Jūs ar šī gada – pēdējo stāstu! Mīļais Lasītāj, Esi Sveicināts! Un Braši Velc Savas Paralēles!

IMG_8817-2_244

Es melotu, ja teiktu, ka mans gads bij tāds, kā pa diedziņu. Es melotu, ja teiktu, ka šogad nekritu, neklupu un asaras tās, kas gaužas – nelēju! Šis bija viens no gadiem, kad pārdzīvojumi bij pāri pārēm un no dažiem, pat vēl šodien neesmu atvadījusies. Tomēr nav patiesāku vārdu, kas raksturotu manu aizvadīto gadu – … Manas Mazās Dzīves Uzvaras, Kas Pašas Rokām Sasniegtas! Šogad drosmei uzsmaidīju vēl brašāk, kā citus gadus! Šogad sapņoju vēl plašāk, kā citus gadus! Šogad noticēju sev vēl spēcīgāk, kā citus gadus! Un šis gads man uzdāvināja vienu svētīgu dāvanu, par ko visu mūžu būšu pateicīga! Man uzdāvināja jaunus apvāršņus, kurp doties tālāk! Un es lēnītēm jau tecu!

IMG_8751_79

Nesen viena skaista iedvesmotāja man uzdeva darbiņu, kas jāpaspēj vēl šogad! Šo jautājumu viņa uzdeva LNT žurnālistei Rūtai Dvinskai, “6 minūtes 365 dienas” autorei – Sandai Krastai, un arī man, piebilstot, ka … APSTĀTIES MIRKLĪ, to viņai izdevās noķert, negaidot! Tad nu uzdevums, kas liek par sevi manīt! Atklāt pasaulei šī gada savu – .. PIRMO REIZI MŪŽĀ! Pateicu vien tā: “Vienalga, ko Pasaule teic… tikai pats! Tikai pats pēc savām zvaigznēm – sniedzies!” Un šo es pirmo reizi mūžā, jā, šogad, sapratu un tā, ka līdz ausīm! Te atbilde slēpjas vien manos sapņos, par kuriem cīnos ar visu sirdi, bet, mīļais lasītāj, arī es vēlos uzdot Jums šo darbiņu, ko paspēt vēl šodien paveikt! Ko Jūs šogad izdarījāt – pirmo reizi mūžā!?  Un es ticu, ka atbildes ir raibu raibās!

IMG_8753_50

Attinam filmu atpakaļ? Atcerieties, ka savā ievadā minēju, ka tvēros debesīs, lai sasmeltu atbildes, ko vēlos no 2017. gada?! Nemanot gads ir paskrējis, piedzīvots, kā mums visiem, daudz! Un tomēr šodien viens, kāpēc es vēlējos saprast? Neapšaubāmi tā ir laime, ja zini, kurp iet. Kādi mērķi paspārnē un sapņi azotē, bet tikai pēc šī gada, es sapratu vienu – … māksla nav zināt, kur iet. MĀKSLA IR – IET!

IMG_8778_253

IMG_8760_96

Ikreiz, kad radu jaunu stāstu blogam, nekad nezinu, kāds būs iznākums, bet allaž man ir divi scenāriji! Pirmais un galvenais – iedvesmot citus un būt pašai! Un otrs, proti, rast sevī rakstnieku, apzinoties, ka līdz tam, vēl tālu jo tālu!  Un šodien tapa arī trešais scenārijs, ko vēlējos Jums šodien īstenot! PATEIKTIES! Nav skaistāka vārda par  – paldies un tiem 3, bet šodien – paldies! Un arī šogad es vēlos no visas sirds pateikt: “Paldies, ka apciemojat mani!” Vēlos pateikties tiem, kas lasa stāstus un intervijas ar Latvijas pērlēm. Tiem, kas man steidz teikt vārdus, kas man acīs vieš asaras! Un arī tiem, kas mani kritizē. Un vēl viens laikam vissvarīgākais paldies tiek dāvāts – manai komandai. Cilvēkiem, kurus no sirds mīlu, kuri dzīvo līdzi šeit, lai stāsti taptu īsti! Cilvēki, kas notic man un manai idejai. Mans Dzīves Svarīgākais Cilvēks – MANA MAMMA! Bez Tevis tas neizdotos! Paldies Mamm, jo Tu biji pirmā, kas reiz teica, lai sāku rakstīt publiski un vienīgā, kas teic, ka kādu dienu – būšu rakstniece. Un Tev, Kintija Andersone, mana vizuālās puses īstenotāja un sirds draudzene. Atceros, kā reiz teici, ka kopā www.laumaozola.lv kalnus gāzīsim! Ja godīgi, tas nav pat vajadzīgs, jo vislielākais kalns ir nogāzts – baiļu un šaubu. Un savukārt kalns, kur slēpjas atbalsts, ticības spēks – sasniegts! Paldies, ka man esi, ka man tici! Es to novērtēju!

IMG_8754_242

No visas sirds novērtēju, kas man ir blakus un aicinu arī Jūs darīt tāpat! Autores priekšrocības un vēlos pateikties Jums – mana dvīņumāsa, māsa, krustbērni, mana otrā ģimene, mana mūzikas ģimene – orķestris, mani sirds draugi, jo Jūs to vien darāt, kā mīlat mani un pieņemat mani, kāda es esmu, jo ar mani nav nemaz tik viegli! Un to es vērtēju šajā dzīvē visaugstāk – pieņemt kādu nemainot, bet gan tādu, kāds viņs ir! Un prieku, ka Tu neesi viens Pasaulē! Novērtējiet savus mīļos, kas Jūs ceļ debesīs!

IMG_8830_79

Man nav ne jausmas, kāds būs 2018. GADS, bet ziniet? Ir skaisti iet nezināmajā, lūkoties ar mirdzumu acīs, ka būs labi! Ir tik daudz, ko nezinu, tikai to, ka Nākamais Ir – Suņa Gads!

IMG_8824-2_105

Zvaigznes sola to un šo, bet es savās zvaigznēs Jums teikšu vien tā – … Esiet! Gleznojiet savas takas, ceļus un šosejas. Nebaidieties no kalnu grēdām, purviem un upēm! ES TICU, KA MĒS KATRS ESAM UNIKĀLS! Un sapņojiet skaļi, jo pēc savas pieredzes varu teikt, ka ceļš pēc uzdrīkstēšanās BŪS kā plāna ledus kārta Vectēva dīķī, bet fināls – laimīgs, gandarījuma zvaigžņu sasniegts! Un galvenais, ka tas izmainīs Tevi un tikai uz augšu, pat, ja ceļā tā nešķiet!

IMG_8836_30

UZ TIKŠANOS JAU 2018. GADĀ! APSOLU ARĪ NĀKOŠAJĀ GADĀ JUMS DĀVINĀT STĀSTUS, KAS IEDVESMO. STĀSTUS, KAS NEMELO. STĀSTUS, KAS APLIECINA, CIK MĒS, LATVIEŠI, ESAM UNIKĀLI! UN SAVUS STĀSTUS, KAS LIEK UZ MIRKLI APSTĀTIES JŪSU IKDIENAS RITMĀ! UN TAGAD GAN – SKRIENAM PUCĒTIES, LAI JAUNO GADU SAGAIDĪTU, KĀ NĀKAS – MIRDZOŠI!

IMG_8704_28

ESIET LAIMĪGI!

IMG_8852_17

Jūsu Lauma Ozola!