Iepazīsimies?!

…19 jautājumi, bet kad tiksimies – atļaušu Tev uzdot vēl 3!

IMG_3372-2

 

Vārds: Lauma

Uzvārds: Ozola

Vecums: 18 + 5 GADU PIEREDZE!

Dzimtā puse: Gulbene

Izglītība: Absolvētas divas ļoti īpašas un mīļas skolas vēl aizvien – Gulbenes novada valsts ģimnāzija un Gulbenes Mūzikas skola! Kā arī … AUGSTĀKĀ IZGLĪTĪBA – JAU KABATĀ! Latvijas Universitātē – Sociālo zinātņu fakultātē, ar novirzienu – multimediju producēšana, kas nozīmē vienu, ceļā uz televīziju… Un viens apslēpts sapnis par …Uh!Labi!Izstāstīšu! MAĢISTRIEM – FILMU REŽIJĀ UN PRODUCĒŠANĀ! Vai tā būs? LAUMAS SAPŅI! … Kā arī – DZĪVES SKOLA!

Segvārds: LELDE! Tas nav mans otrais vārds, bet gan manas dvīņu māsas vārds. Jā! Jūs sapratāt pareizi. Man ir pašai savs 2.ES – Mans sargeņģelis, balsts un persona, kura mani saprot tad, kad visa pasaule pat nevēlas. Un kā es mēdzu teikt – MŪŽĪGAIS DUBULTSPĒKS, par ko esmu neizsakāmi pateicīga un laimīga.

Vizuālās īpatnības: Matu sprogas no dabas un zilās acis.

Rakstura īpašības: Esmu mīļa, enerģiska, atvērta, radoša, nebaidos riskēt, bet esmu arī ĻOTI spītīga, dumpīga un reizēm ’crazy! Māku pasmieties par to pašu – NEKO un par sevi!

Hobiji: Agrāk – tautiskās dejas, tenorsaksofons un pasākumu organizēšana, vadīšana. Tagad – stāstu radīšana, ’fotosesion un mana mūzikas ģimene jau #piecpadsmit gadus – orķestris.

Vismīļākā vieta: MĀJAS! Nekur nav tik labi, kā manos lauku plašumos. Es uzaugu elpojot svaigāko gaisu, skatoties zvaigžņotās debesīs, strādājot kartupeļu talkās un pierodot pie mammas cepto pīrāgu un ievārījuma smaržas, kamīna siltuma rudens un ziemas vakaros, un pašu audzētām zemenēm, bet pāri visam – prieks un miers, kas piepilda mājas vēl šodien. Šī vieta vēl joprojām ir vismīļākā uz pasaules!

Nākotnes sapnis: Būt neizsakāmi LAIMĪGAI kopā ar cilvēkiem, kurus es mīlu. Vairāk neko!

Ticība: Mīlestībai, labiem cilvēkiem un laimīgām beigām it visā.

Vājība: KĀZAS! Es bez iemesla mēdzu skatīties kāzu video, bildes un iekšēji kliedzu kā mazs bērns – no sajūsmas, cik tas viss ir patiess, skaists un maģisks savā ziņā. Man pat ir kāzu iedvesmas grāmata! Traki vai ne?!

Vasara vai ziema: PAVASARIS! Es mīlu pavasari vairāk par vasaru vai ziemu, jo tieši pavasarī pirmā saulīte ir vismīļākā. Daba atmostas visbrīnišķīgāk un pavasara tulpītes laistās visskaistāk.

Mīļākais ēdiens: Kopš bērnības ar dvīņu māsu ir viens ēdiens – kartupeļu pankūkas, bet tikai mammas un vecmammas gatavotās. Kā arī banāni. Nu, nevarēju atturēties – šausmīgi garšo!

Mīļākā krāsa: Sarkana! Esmu pieradusi, ka mani draugi reizēm tik atgādina: Protams, Lauma! Atkal sarkans! Bet tā ir! Es patiesi dievinu spilgtas krāsas – tās atdzīvina.

Sapņu zeme: Parīze un Roma! Ticu, ka kādu dienu tur nokļūšu.

Mīlestība vai nauda: MĪLESTĪBA! Domāju, ka komentāri ir lieki!

Un mīļākais teiciens: PER ASPERA AD ASTRA! Ja nezini, ko tas nozīmē – izstāstīšu, kad tiksimies!

 

P.S. Kur #tiekamies ?!