KOMANDA

Manas pirmās publicitātes 2014.gadā, kas pašai lika apzināties, ka IR jākāpj sev pāri un jāattīsta rakstnieks sevī. Skaļi teikts, tomēr ticu, ka daļa patiesības tur slēpjas, bet arī par to nav stāsts. Stāsts ir par izvēli – iet un darīt un jautājums tik viens: Ar ko būt šajā ceļā, kam uzticēties pilnībā un iet līdzās gan priekos, gan asarās?                                      Man ilgi nebija jādomā!
Attēls (3)
Mana mamma – INGA OZOLA, apbrīnojama sieviete. Es nezinu vēl kādu, kam ir tik gaiša-patiesa-laba sirds! Neviens teksts nepiedzīvos dienas gaismu, līdz mamma nebūs devusi zaļo gaismu! Varbūt kādam tas liekas absurdi, bet mamma man ir vienīgā, kura spēj rast manī mieru-nemierā.
laumas mamma
Es mēdzu par viņu teikt – DIVI VIENĀ. Manas pasaules labākā fotogrāfe. Vienīgā, kura man spēj radīt tik dzīvas un īpašas bildes, kā arī viena no tuvākajām draudzenēm – KINTIJA ANDERSONE. Kad tika atklātas kārtis, Kintija atbildēja: Lauma! Mēs kopā kalnus gāzīsim!
laumai ozolai 1
Es nemāku aprakstīt vārdos, cik daudz man nozīmē – ja man tic! Tic maniem sapņiem, idejām un visam, kas citam skaitās – Kā tad Lauma!!! Un es? Es ticu, ka reiz visi sapņi kļūs īsti un mana panākumu atslēga ir atrasta – KOMANDA, kurai ikdienā saku – mīlu!
Portretu autore: Daiga Kaufmane