Priekšvārds Tev, mīļo lasītāj!

Reiz sensenos laikos, Ošo – indiešu garīgais skolotājs, teica: ’’Neatstāj šo pasauli, nepadarījis to mazliet skaistāku nekā tā bija, kad Tu tajā ieradies.’’ Redziet, tāpat kā var iemīlēties visā skaistajā, un reizēm arī ne tik skaistajā, es iemīlējos šajos vārdos, un es nedošos pa jau esošu ceļu – tādu, kurš drošāks un vieglāks ir. Es došos tur, kur NAV ceļa, un atstāšu savas pēdas, jo to, kas mīt mūsu sirdīs, mēs izpaužam mūsu darbos.

Ik rītu mums ir izvēle – turpināt sapņot, vai celties un piepildīt tos. Ģimenes un pašu tuvāko draugu iedrošināta, es sākšu īstenot šo sapni, sen loloto un izsapņoto, jo ir jāpārstāj gaidīt, kad kaut kas notiks, ir jādodas pārdrošiem soļiem pretī pasaulei! Vajadzīga tikai uzdrīkstēšanās garša, ticība sev un gribasspēks.

Ir tik daudz, kas mani pašu ik dienas iedvesmo. Ģimene. Draugi. Paziņas un vienkārši labi cilvēki man apkārt. Mūzika. Smiekli. Smaids. Prieks. Pavasaris. Saule. Mandarīnu laiks. Pati DZĪVE! Tas viss mani iedvesmo tā, ka mirdz acis un staro sirds, vērojot un izdzīvojot tās sevī. Par to sajūsminoties, kā mazam bērnam, pirmo reizi lēkājot pa ūdens peļķēm, bet ES pati vēlos būt IEDVESMA. Un tieši tāpēc mana sirds jūt, ka www.laumaozola.lv būs, kas īpašs un skaists, visvairāk man pašai un laikam arī manai mammai.

DZĪVE IR SKAISTA! Tā patiešām tāda ir, un arī tad, ja spēsi sapņot skaļi!

Uz drīzu tikšanos, Tava Lauma!